HV0E337M0607PZ
Extended
Manufacturer
Honor Elec
MFR.Part #
HV0E337M0607PZ
JLCPCB Part #
C5246497
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2mm 2.5V 2000hrs 330uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS