HC-XA2.54-6AW
MFR.Part #
HC-XA2.54-6AW
JLCPCB Part #
C53151797
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6.4mm 6P 8.8mm Beige Brass PA66 Right Angle Tin XA 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS