HC-PM254-8.5H-1x14PW
MFR.Part #
HC-PM254-8.5H-1x14PW
JLCPCB Part #
C27985242
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14P 1x14P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole Push-Pull,P=2.54mm Female Headers ROHS