HC-VH7.92-2A-TW
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-VH7.92-2A-TW
JLCPCB Part #
C19273826
Package
Plugin,P=7.92mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.8mm 11.88mm 1x3P (Missing 1P) 250V 2P (3P Missing 1P) 3 7.92mm 7A 8.1mm Copper Missing pin PA66 Through Hole Tin VH White Plugin,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS