HC-SUR0.8-9YD
MFR.Part #
HC-SUR0.8-9YD
JLCPCB Part #
C53151881
Package
P=0.8mm
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 0.8mm 1 1x9P 30V 700mA 9 Copper Free Hanging Gold IDC Housing White P=0.8mm IDC Connectors ROHS