HC-PM127-4.3H-2x12PZ
Extended
Manufacturer
Hong Cheng
MFR.Part #
HC-PM127-4.3H-2x12PZ
JLCPCB Part #
C22436126
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2.4mm 24P 2x12P 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS