HC-JXDZK-5.08-5P-A
MFR.Part #
HC-JXDZK-5.08-5P-A
JLCPCB Part #
C51927135
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x5P 2.5 300V 5 5.08mm 5P Green Male Plug Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS