MCW-0520-1R0-N1
Extended
Manufacturer
Hk-hotline
MFR.Part #
MCW-0520-1R0-N1
JLCPCB Part #
C169366
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
17mΩ 1uH 8A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS