MCW-0530-4R7-N1
MFR.Part #
MCW-0530-4R7-N1
JLCPCB Part #
C169356
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
4.7uH 4A 5A 60mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS