MCW-0650-100-S1
MFR.Part #
MCW-0650-100-S1
JLCPCB Part #
C169328
Package
SMD,6.6x7mm
Description
10uH 4.1A 60mΩ ±20% SMD,6.6x7mm Power Inductors ROHS