NR6045-471M
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
NR6045-471M
JLCPCB Part #
C49234227
Package
SMD,6x6mm
Description
2.34Ω 420mA 470uH 500mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS