H2470M100E125HY
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
H2470M100E125HY
JLCPCB Part #
C22447233
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 10mm 12.5mm 47uF ±20% Plugin,D10xL12.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS