HY2G3R3M080120CD288
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
HY2G3R3M080120CD288
JLCPCB Part #
C2841116
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-25℃~+105℃ 12mm 3.3uF 3.5mm 400V 5.01Ω@100kHz 5000hrs@105℃ 86mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS