HY1E331MC080105MEO
Extended
Manufacturer
HYNCDZ
MFR.Part #
HY1E331MC080105MEO
JLCPCB Part #
C2977496
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 2000hrs@105℃ 25V 320mA@120Hz 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS