PTHS252012-3R3M
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
PTHS252012-3R3M
JLCPCB Part #
C49333078
Package
1008
Description
1.8A 2.7A 3.3uH 97mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS