CMF7060F-701-2P-T
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
CMF7060F-701-2P-T
JLCPCB Part #
C2998446
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 125V 15mΩ 2 4A 700Ω@100MHz SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS