POHS322512-2R2M
MFR.Part #
POHS322512-2R2M
JLCPCB Part #
C49332932
Package
1210
Description
2.2uH 2.7A 3.5A 72mΩ Molded Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS