CMF2012F-801-2P-T
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
CMF2012F-801-2P-T
JLCPCB Part #
C963739
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 150mA 1Ω 2 50V 800Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS