CMF2012F-221-2P-T
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
CMF2012F-221-2P-T
JLCPCB Part #
C963737
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 220Ω@100MHz 330mA 350mΩ 50V SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS