HBLS1005-22NJ
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
HBLS1005-22NJ
JLCPCB Part #
C964000
Package
0402
Description
1.9GHz 22nH 300mA 600mΩ 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS