BCMS403022I56010A
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
BCMS403022I56010A
JLCPCB Part #
C963905
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 1 10A 4mΩ 56Ω@100MHz ±25% SMD Ferrite Beads ROHS