HBLS1608-15NJ
MFR.Part #
HBLS1608-15NJ
JLCPCB Part #
C964030
Package
0603
Description
12@100MHz 15nH 2.3GHz 300mA 500mΩ ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS