CMF4520F-900-2P-T
Extended
Manufacturer
HYHONGYEX
MFR.Part #
CMF4520F-900-2P-T
JLCPCB Part #
C2998453
Package
SMD,4.5x4.7x2mm
Description
-40℃~+85℃ 2 2mA 35mΩ 50V 90Ω@100kHz SMD,4.5x4.7x2mm Common Mode Filters ROHS