HPESDNC2FD24VB
MFR.Part #
HPESDNC2FD24VB
JLCPCB Part #
C22439919
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 100nA 10pF 24V 26.5V 300W@8/20us 5A 60V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS