IPC100N04S5L1R1ATMA1-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
IPC100N04S5L1R1ATMA1-HXY
JLCPCB Part #
C53263395
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-50℃~+150℃ 1 N-channel 1.2mΩ@10V 1.4V 114W 196pF 3.257nF 40V 55nC 6.461nF N-Channel ±20V DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS