HBZT52C18T1G
MFR.Part #
HBZT52C18T1G
JLCPCB Part #
C22396429
Package
SOD-123
Description
17.1V~18.9V 18V 40nA@13V 500mW Independent ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS