C5080WR-04P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
C5080WR-04P
JLCPCB Part #
C477015
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10A 11.5mm 1x4P 250V 4 4P 5.08mm 8.3mm PA6T Right Angle UL94V-0 弯插,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS