A5081WVB-06P
MFR.Part #
A5081WVB-06P
JLCPCB Part #
C476936
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 14.68mm 1x6P 250V 5.08mm 6 6.4mm 6P 7A Brass PA66 Through Hole Tin Transparent UL94V-2 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS