A7921WV-04P
MFR.Part #
A7921WV-04P
JLCPCB Part #
C476954
Package
Plugin,P=7.92mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 250V 4 4P 7.92mm 7A 8.75mm 9.5mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS