A1252WR-09P
MFR.Part #
A1252WR-09P
JLCPCB Part #
C334467
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x9P 3.6mm 5.4mm 9 9P Brass Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS