A2506WV-09P
MFR.Part #
A2506WV-09P
JLCPCB Part #
C382537
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.9mm 1x9P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 9 9P Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS