A2500WV-05P
MFR.Part #
A2500WV-05P
JLCPCB Part #
C476991
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 3A 5 500V 5P 6mm 7.1mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS