A2500WR-02P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A2500WR-02P
JLCPCB Part #
C476982
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 2P 3A 500V 6mm 9.7mm Brass PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS