A2503WR-12P
MFR.Part #
A2503WR-12P
JLCPCB Part #
C476938
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12 12P 1x12P 2.5mm 250V 3A 5.85mm 8.8mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-2 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS