A2500WR-05P
MFR.Part #
A2500WR-05P
JLCPCB Part #
C476984
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 2.5mm 3A 5 500V 5P 6mm 9.7mm Brass PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS