A2503WV-02P
MFR.Part #
A2503WV-02P
JLCPCB Part #
C476939
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 3A 4.5mm 5mm 8.8mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-2 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS