A1251WV-04P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A1251WV-04P
JLCPCB Part #
C462107
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x4P 200V 3.15mm 4 4.7mm 4P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS