A1250WR-16P
MFR.Part #
A1250WR-16P
JLCPCB Part #
C267526
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 16 16P 1A 1x16P 3.2mm 4.7mm PA6T Phosphor bronze Right Angle UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS