A1250WV-15P
MFR.Part #
A1250WV-15P
JLCPCB Part #
C267511
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 15 15P 1A 1x15P 20.5mm 3.2mm 4.7mm 500V LCP Phosphor bronze Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS