A5081WV-08P
MFR.Part #
A5081WV-08P
JLCPCB Part #
C476921
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.2mm 12.3mm 1x8P 250V 5.08mm 7A 8 8P CH PA66 Through Hole UL94V-2 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS