A1250WR-09P
MFR.Part #
A1250WR-09P
JLCPCB Part #
C267521
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x9P 3.2mm 5.8mm 9 9P Phosphor bronze Right Angle 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS