MDF7-6S-2.54DSA(95)
MFR.Part #
MDF7-6S-2.54DSA(95)
JLCPCB Part #
C17506941
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-35℃~+85℃ 1 2.54mm 250V 3A 5mm 6P Through Hole Tin Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS