FX18-140P-0.8SH
MFR.Part #
FX18-140P-0.8SH
JLCPCB Part #
C3653503
Package
SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+85℃ 0.8mm 100V 140P 2 500mA Gold Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.8mm,卧贴 Board-to-Board and Backplane Connector ROHS