DF1BZ-30DP-2.5DS
MFR.Part #
DF1BZ-30DP-2.5DS
JLCPCB Part #
C17184527
Package
Push-Pull
Description
-35℃~+85℃ 15 2 2.5mm 2.5mm 250V 2x15P 30P 3A Brass Right Angle Tin UL94V-0 White Push-Pull Wire To Board Connector ROHS