DF63R-3P-3.96DSA
MFR.Part #
DF63R-3P-3.96DSA
JLCPCB Part #
C17210021
Description
-55℃~+105℃ 1 12A 1x3P 3 3.96mm 3P 600V Brass Through Hole Tin UL94V-0 Plugin Wire To Board Connector ROHS