DF1BD-2P-2.5DSA(05)
MFR.Part #
DF1BD-2P-2.5DSA(05)
JLCPCB Part #
C17277981
Package
Plugin
Description
-35℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.5mm 250V 2P 5A Brass Through Hole Tin UL94V-0 White Plugin Wire To Board Connector ROHS