FH63S-30S-0.5SH
MFR.Part #
FH63S-30S-0.5SH
JLCPCB Part #
C3169143
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-55℃~+125℃ 0.3mm 0.5mm 2.8mm 30P Bottom Contact Copper alloy Gold Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS