DF14A-5P-1.25H(52)
MFR.Part #
DF14A-5P-1.25H(52)
JLCPCB Part #
C17596090
Description
-35℃~+85℃ 1 1.25mm 150V 1A 1x5P 5 5P Black Brass Gold PA Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS