B25420230-12PB0513-H85C32
Extended
Manufacturer
HMTCONN
MFR.Part #
B25420230-12PB0513-H85C32
JLCPCB Part #
C42385713
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 12P 2 2.54mm 2.54mm 2x6P 3.2mm 3A 8.5mm Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS