AST0347RJ
MFR.Part #
AST0347RJ
JLCPCB Part #
C49330143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω 75V ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS